ROZWIĄZANIA PARTNERSKIE MOTLE

Postaw na sprawdzonych, godnych zaufania ludzi, z którymi zrealizujesz każdy swój biznesowy pomysł!

To nie 360°?

Motle to marka, pod którą podpisuję się rękami, nogami i głową. Dostarczam Ci najlepsze treści i stale pracuję nad poszerzaniem swoich kompetencji w tym zakresie. Wiem jednak, że często potrzebujesz dodatkowych rozwiązań: tłumaczenia, konsultacji marketingowych, projektu strony, grafik, składu publikacji czy obsługi SEO i Google Ads. Z chęcią wsparłabym Cię w tym wszystkim, ale spójrzmy prawdzie w oczy: istnieją dziedziny, w których potrzeba odpowiedniego zaplecza, wiedzy i umiejętności, a nikt nie jest alfą i omegą. Na szczęście znam ludzi, z którymi przeniesiesz biznesowe góry!

Najlepsi z najlepszych

Świadomie odsyłam Cię do konkretnych ekspertów, zamiast oferować ich usługi w ramach działalności Motle. Robię to po pierwsze i najważniejsze dlatego, żebyś nie przepłacał za moje, często zupełnie niepotrzebne, pośrednictwo. Po drugie – żebyś miał otwarty, sprawny kontakt z wybranym specjalistą i mógł z nim ustalić indywidualne warunki współpracy. Przy wielu zadaniach realizowanych przez tych fachowców moja obecność jest wręcz zbędna, dlatego nie krępuj się – sprawdź firmy i ludzi, z których usług sama korzystam, których znam i rekomenduję. Będziesz zadowolony.

Projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna, skład publikacji

Marta, Daria, Magda i Dominik to artyści grafiki użytkowej. Każdy z nich prezentuje inny styl i ma też nieco inne usługi w swojej ofercie. Moim zdaniem Marta to najlepszy wybór, jeśli chodzi o piękny, estetyczny i nowoczesny skład książek i publikacji biznesowych. Dominik robi przede wszystkim świetne projekty stron, jest także znakomity w identyfikacji wizualnej. Magda ujęła mnie zwłaszcza rysunkowymi infografikami i ilustracjami, które są na jej Instagramie, ale wiem, że tak samo dobra jest w innych dziedzinach. Daria to natomiast strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o projekty fotograficzne (w tym reportażowe) i grafikę artystyczną. Wybór należy oczywiście do Ciebie.

Marta Krzemień-Ojak

skład i łamanie publikacji, projekty okładek, infografiki, rysunki, ilustracje

Magda Cyrczak

infografiki, branding, skład i łamanie publikacji, webdesign, ilustracje

Dominik Grochowicki

web design, aplikacje, branding, filmy i animacje, skład i łamanie publikacji

Daria Mielcarzewicz

fotografia, okładki książek, kolaże, logotypy, plakaty, rysunki, filmy i animacje

Drukarnia

Zanim wybierzesz drukarnię, odpowiedz sobie na pytanie, czy interesuje Cię druk nisko- czy wysokonakładowy – tutaj pojawiają się największe różnice w kosztach usługi. Oczywiście ważne są też inne aspekty: zakres druku lub dostępność określonych papierów, uszlachetnień i dodatków. Moje typy to Colonel, Pozkal i Białostockie Zakłady Graficzne (druk wysokonakładowy, w szczególności książek), Sowa (druk książek na żądanie) i PolishDruk (zwłaszcza w przypadku niskonakładowego druku katalogów, ofert itp.). Jestem pewna, że w każdej z tych drukarni otrzymasz dobrą ofertę, a Twoja publikacja zachwyci piękną oprawą.

Logistyka książek

Imker Logistyka

Tej firmie zaufali Michał Szafrański, Radek Kotarski, Łukasz Mackiewicz, Jason Hunt i inni, dla których liczy się kompleksowa usługa: magazynowanie, pakowanie i wysyłanie produktów oraz obsługa zamówień. Zakres oferty Imker jest naprawdę szeroki, dlatego najlepiej zajrzyj na ich stronę, a potem już tylko ciesz się, że nie musisz trzymać palety książek we własnym domu ani męczyć się z codziennym pakowaniem niezliczonych przesyłek, staniem w ogonkach na poczcie, fakturowaniem i odpowiadaniem na pytania kupujących…

Konwersja i watermark

Virtualo

Zabezpieczanie e-booków i audiobooków znakiem wodnym oraz konwersja plików PDF do EPUB i MOBI to rozwiązania, które pozwolą Ci uchronić publikację przed kradzieżą i nieautoryzowanym rozpowszechnianiem oraz udostępniać ją w formie wygodnej do czytania lub słuchania na komputerach, czytnikach e-booków i urządzeniach mobilnych. Firmą, która ma w tym zakresie największe doświadczenie, jest Virtualo – z jej usług korzystają prywatni wydawcy oraz najwięksi polscy i europejscy wydawcy i sprzedawcy publikacji elektronicznych.

SEO i Google Ads

Exelmedia.pl

Exelmedia to czarne konie pozycjonowania SEO i kampanii Google Ads! Wiedzą, co robią, i robią to od lat naprawdę dobrze. Zawsze z troską o to, by strona zajmowała optymalne pozycje w wyszukiwarce i dawała jak największe zyski bez przepalania budżetów marketingowych. Ich specjalność to audyty SEO, pozycjonowanie SEO lokalne i szerokozasięgowe, audyty reklam Google Ads, kampanie reklamowe Google Ads dla stron usługowych, e-sklepów, a także analityka internetowa i szkolenia. Z nimi naprawdę można opanować internet!

Tłumaczenia

Tlumaczenia.pl

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne i ustne, kilkadziesiąt języków europejskich i azjatyckich: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, włoski, niderlandzki, ukraiński, norweski, szwedzki, duński, estoński, litewski, łotewski, białoruski, chorwacki, bułgarski, słowacki, czeski, grecki, arabski, turecki, chiński, japoński, koreański. Mistrzowie w swoim fachu. Realizują tłumaczenia zawsze na wysokim poziomie językowym, zgodnie z normami ISO, a przy tym naprawdę szybko i w rewelacyjnej atmosferze biznesowej.

Projektowanie i obsługa stron WWW

Piotr Półtorak, web4b.pl

Piotrek to bez dwóch zdań najlepszy znany mi front developer i specjalista od witryn internetowych. Zaprojektuje stronę WWW i e-sklep, wdroży WordPress, Woocommerce, PrestaShop, Pixel Facebooka, rozmaite wtyczki etc. Ponadto oferuje kampanie reklamowe Google Ads, konsulting i doradztwo. Przy tym wszystkim pracuje solidnie, terminowo i w atmosferze, do której chce się wracać. Zawsze ma mnóstwo pomysłów i chętnie wychodzi z inicjatywą, co za każdym razem doceniam jeszcze bardziej. Często potrafi wyciągnąć asa z rękawa.

Konsultacje marketingowe

Marcin Atamańczuk, marcinatamanczuk.pl

Gdy biznes stanął w miejscu albo znalazł się na rozdrożu, potrzeba pomocnej dłoni, która wskaże właściwą drogę. Marcin Atamańczuk to ekspert z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, który jak nikt inny poprowadzi firmę ku lepszemu. Oferuje konsulting, doradztwo, mentoring i szkolenia – dla tych, którzy dopiero zaczynają, i tych, którzy są gotowi na wielkie zmiany. Jego kompetencje potwierdzają nie tylko rozmaite certyfikaty i dyplom MBA, ale przede wszystkim setki z sukcesem zrealizowanych projektów, w różnych branżach i na różnych rynkach.

Redakcja i korekta tekstu

Łukasz Mackiewicz, eKorekta24.pl

Redakcja i korekta tekstów tworzonych przez Motle są zawsze w cenie usługi. Niczego nie dopłacasz, nic więcej nie musisz już robić – otrzymujesz ode mnie treści gotowe do opublikowania. Jeżeli jednak masz do poprawy językowej inne teksty, np. własnego autorstwa (książkę, pracę dyplomową, CV i list motywacyjny, materiały reklamowe i inne), śmiało skontaktuj się z eKorektą. Kilkunastu doświadczonych redaktorów zadba o to, by Twoje treści były wolne od błędów, zgodne z aktualnymi zasadami pisowni i przyjemne w odbiorze.

Z eKorektą znam się od kilku lat i wprost nie wyobrażam sobie realizacji codziennych zadań bez czujnego oka pani Marty i innych redaktorów! Jakość ich pracy sprawia, że każda treść staje się arcydziełem. To właśnie eKorekta jest odpowiedzialna za redakcję „Finansowego ninja” Michała Szafrańskiego, „Neli, małej reporterki” czy wielu książek prowadzonego przez Radka Kotarskiego wydawnictwa Altenberg – te nazwiska i tytuły są tylko kilkoma z wielu dowodów na to, że eKorektę zdecydowanie warto obdarzyć zaufaniem.

co dla Ciebie napisać?

Artykuły blogowe, reportaże, eseje, teksty marketingowe, informacje prasowe – mogę stworzyć dla Ciebie te i wiele innych rodzajów treści.

Daj znać, czego potrzebujesz, a prześlę Ci indywidualną propozycję współpracy.

Akademia Motle

Czy digital publishing to przyszlosc

Czy digital publishing to przyszłość?

Skłamałabym, gdybym na tytułowe pytanie odpowiedziała przecząco. Chociaż nie jesteśmy jeszcze świadkami wielkiej rewolucji prasy w kierunku digital, to niewątpliwie ona już zachodzi – na…